سایر برگزارکنندگان :
مجتمع توليدي - تحقيقاتي ايران فريمكو
شركت مهندسي مشاور مهاب قدس
شركت شيمي ساختمان
شركت بنياد بتن ايران
همایش نگار

دومین کنفرانس ملی بتن ایران و هشتمین همایش روز بتن


به ياري خداوند و با همكاري اعضاء محترم و برگزاركنندگان گرامي در پي توفيق در برگزاري كنفرانس و همايش روز بتن در سال 88 ، در سال 89 نيز بران شدیم كه دومين كنفرانس ملي بتن و هشتمين روز بتن را با سربلندي و كيفيت مناسب تري برگزار نمائيم .
پشتيباني ها و تشويق هاي دست اندركاران پژوهش و دانشگاهيان پس از برگزاري اولين كنفرانس ، نشان داد كه خلاء موجود در اين رشته كمبودهاي سخنراني هاي علمي  تخصصي در همايش روز بتن بخوبي پر شده است و ما را برآن داشت تا با انگيزه اي مضاعف و با صرف وقت بيشتر در پي برگزاري دومين كنفرانس برآئيم تا مقالاتي وزين تر در اين كنفرانس ارائه گردد . برخي معتقدند كه اين كنفرانس ملي بايد بزودي به يك كنفرانس بين المللي تبديل شود و يا بصورت جداگانه از يكديگر برگزار گردد. همايش هشتم نيز با روال معمول خود همانند ساير همايش ها برگزار خواهد شد و سعي شده است روال سنتي آن حفظ گردد و امكان ديدار اعضاء فراهم گردد و ضمن ارائه مطالبي درخور، از دست اندركاران صنعت بتن و برگزيدگان طرحهاي برتر بتني و مسابقات دانشجويي و پيشكسوتان تقدير بعمل آيد .
در اين همايش پايايي بتن مورد توجه قرار خواهد گرفت و اميد است تلنگري بر پيكره جامعه بتني كشور باشد تا تغيير توام با بهبود در اين مورد حاصل شود.
محسن تدين
رئيس هيات مديره انجمن بتن ايران

موضوعات مقالات ارائه شده :
x دوام بتن
x تحلیل و طراحی سازه های بتنی
x ساخت و اجرای بتنی
x تکنولوژی بتن
x محیط زیست

مقالات پذیرش شده جهت ارائه یا چاپ : 82 مقاله
.:: آرشیو شده توسط همایش نگار ( نرم افزار مدیریت و داوری همایش )           .:: با همکاری CNF.IR ( سرویس آرشیو همایشها )   و   BAHAMAYESH.COM ( پایگاه اطلاع رسانی همایش های کشور )